Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer

Gelegen in de São Paulo Centrum wijk van São Paulo, op 5 minuten wandelen van Teatro Nair Bello, biedt 1-slaapkamer Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca São Paulo plaats aan maximaal 2 gasten. Het centraal gelegen appartement in São Paulo biedt een solarium en ligt binnen het bereik van de Rua Augusta.

Deze accommodatie heeft een keuken en biedt ook uitzicht op de stad. Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Het appartement biedt een complete keuken met faciliteiten.

Dit appartement ligt op alleen 1 km afstand van het gebouw ontworpen door Oscar Niemeyer en is tevens ongeveer 1,1 km van de Avenida Paulista. De Concertzaal Sala São Paulo ligt op zo'n dan 10 minuten rijden van deze centraal gelegen accommodatie in São Paulo. Dit appartement ligt op een korte afstand van het metrostation Higienópolis-Mackenzie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca São Paulo
Bhomy Consolacao - Studio Novo Com Varanda Cn614
Mobiele prijsaanbieding

Bhomy Consolacao - Studio Novo Com Varanda Cn614

0 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
Vn Studio Centro De Convencoes Frei Caneca 109
Mobiele prijsaanbieding

Vn Studio Centro De Convencoes Frei Caneca 109

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
6 m van de accommodatie
Vn Studio Centro De Convencoes Frei Caneca 911
Mobiele prijsaanbieding

Vn Studio Centro De Convencoes Frei Caneca 911

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
6 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    2,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken
    • Wasserij

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Solarium

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca te vinden?
      Dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca is in de São Paulo Centrum wijk van São Paulo gesitueerd, binnen 20 minuten lopen van het gebouw ontworpen door Oscar Niemeyer.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca?
      Populaire plekken in de buurt van Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca zijn onder andere de Concertzaal Sala São Paulo, het gebouw ontworpen door Oscar Niemeyer, de Avenida Paulista.
    • Hoeveel kost het om bij dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca te verblijven?
      De huurprijs van dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca is $34.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca?
      Restaurants in de buurt van dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca zijn onder andere Famiglia Mancini en Zeffiro Restaurante Rotisseria restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Heeft Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca internetverbinding?
      Ja, Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met keukengerei.
    • Welke faciliteiten biedt dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca voor zakenreizigers?
      Dit centraal gelegen Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    2,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Vnf618 | Studio Ao Lado Do Shopping Frei Caneca São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten